Haber

Tamer Kayaalp kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İYİ Parti’den ihraç edilen Tamer Kayaalp kimdir, ne iş yapar, görevi nedir, neden ihraç edildi?

Meral Akşenerpartide geliyor Son dakika Habere göre 6 isim ihraç talebiyle disipline sevk edildi. Bu isimler arasında yer alan Tamer Kayaalp çok merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki Tamer Kayaalp kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İyi parti Tamer Kayaalp kimdir, ne iş yapar, görevi nedir, neden ihraç edildi? DÜZGÜN Parti’den ihracat haberi son dakika! Detaylar burada…

TAMER KAYAALP KİMDİR, NERELİDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümlerinde okudu ve 1997 yılında mezun oldu. 27. dönem GÜZEL Partisi Ankara Milletvekili adayıdır.

TAMER KAYAALP UYGUN PARTİ’NDEN NEDEN İHRACAT YAPILDI?

Tamer Kayaalp, Bayburt’ta doğdu. Ortaöğrenimini Ankara’da, lisans eğitimini ise 1997 yılında Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. 2008 yılında vatani görevini yapan Kayaalp, inşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinde yönetici olarak görev yapmaktadır. 2006-2007 ortalarında MHP Ankara İl İdare Meclisi üyesi olarak siyasete başlayan Kayaalp, 2001 genel seçimlerinde MHP Bayburt milletvekili adayı oldu. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem 27. Dönem milletvekili adayıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu