Haber

Kartallılara ‘En İyi Narkotik Polis Annesi’ eğitimi

Kartallılara ‘En İyi Narkotik Polis Annesi’ eğitimi

Gençleri uyuşturucu madde kullanımına karşı korumak ve aileleri bu konuda bilinçlendirmek amacıyla hayata geçirilen ‘En İyi Narkotik Polis Annesi’ projesi kapsamında Kartal’da seminer düzenlendi. Seminerde narkotik polisi tarafından vatandaşlara uyuşturucu kullanımı ve kayıpları hakkında bilgi verildi.

Dün akşam Kartal’da düzenlenen konserin ardından ‘En İyi Narkotik Polis Annesi’ projesi kapsamında vatandaşlara seminer verildi. Seminerde anne babalar ve çocukları uyuşturucu madde kullanımı ve zararları hakkında bilgilendirildi. Narkotik polisinin yaptığı sunumun ardından Kartal İlçe Emniyet Müdürü Sinan Kısımlı da birer konuşma yaptı. Aynı zamanda programa Kartal Kaymakamı Abdullah Demir de katıldı.

Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, “İçişleri Bakanlığımızın gençlerimizi bağımlılıktan korumak için hazırladığı ‘En İyi Narkotik Polisi Annedir’ projesi var. Projenin mantığı şu anlayışa dayanıyor: Çocukla ilgili değişiklikleri en iyi anne tespit edebilir. Dolayısıyla çocuğu uyuşturucudan en iyi anne koruyabilir. Bunu çeşitli şekillerde yapıyoruz. Konsere giden vatandaşlarımıza hediye etmenin faydalı olacağını düşündük” dedi. .

Etkinliğe katılan vatandaşlardan Ayşe Kula, “Bence güzel bir proje. Çocuğun iç durumunu ve ruh halini en iyi anlayan annedir. O yüzden bu fikir çok iyi düşünülmüş. Böyle bir şey var.” tebrik edilecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu