Haber

DEVA Party’de ortalık karıştı! Toplantıdan ayrılmanıza neden olan hakaret!

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri sona erdi. Taraflar değerlendirme toplantıları yapmaya başladı.

DEVA Partisi Kurucu Üyesi Essum Aslan, Genel Başkan Ali Babacan’ın da yer aldığı toplantıda yaşadıklarını anlattı. .


AK Parti’yi sık sık eleştiren ve bunu yapan bir dil kullandıklarını söyleyen DEVA Partili İdris Şahin, Essum Aslan’a konuştu. “Kirli”söz konusu.

Adem Metan için ses kaydı yapan Essum Aslan şu ifadelere yer verdi:

Bugün genel müdürlük yönetim kurulu toplantımızı yaptık. Toplantının konusu seçime kadar olan süreçti ve bundan sonra ne yapacağımıza dair bir gündemimiz vardı.

Toplantı bu gündem konularıyla başladı. Ardından seçim işleri başkanı çeşitli bilgiler verdi. Adaylarımızın bulunduğu illerdeki 1 milyon 600 bin seçmen ve buna benzer bazı iller hakkında çeşitli bilgiler verdi.

O iller hakkında farklı bilgilerim vardı. Bu konularla ilgili olarak ‘Bu açıklamalara desteğiniz var mı, bunlar bilgiye dayalı mı?’ “O bölgeyi sen daha iyi biliyorsun,” diye yanıtladı.

“İYİSİN”

Sana soruyorum çünkü bildiğim şeyler var dediğimde sesimi yükselttim ve genel liderin huzurunda, bir meclisin önünde, eğer soruyorsan insanlığa aykırı asla kabul edilmeyecek bir cevap aldım. bildiğin bir soru, “kabasın”.

Bu yüzden toplantıdan ayrılmak zorunda kaldım. Kendisine söylediği sözlerin insanlık dışı ve ağza alınmayacak sözler olduğunu belirttim.

PAYLAŞTIĞIM BİR TOPLANTI OLDU

Gerçekten bir görüşmeden, ilk kez içinde olmaktan utandığım bir süreçten geçiyorum. Bunu sizinle paylaşmak istedim. Biz buna sağduyu, istişare diyoruz. Bu bizim ana desteğimiz.

“AK PARTİ’Yİ ELEŞTİRE EDEN KİŞİLER…”

Bu açıklamayı yapan kişiye AK Parti’deki derdimizin ne olduğu konuşulunca; AK Parti’de sağduyunun, istişarenin olmadığını, istişarenin olmadığını iddia ettiğimiz bir iddiaya dayanarak rastgele bir bilgi ve veriye dayanmayan bir konuyu mecliste hanıma sorduğumda aldığım cevap bu. buna karşı bir refleks geliştirdiğimizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu