Haber

Burhaniye Belediyesi EMITT Fuarında

Burhaniye’nin tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini EMITT fuarında tanıtmak için son hazırlıklarını tamamlayarak yola çıktı.

Dünyanın en değerli 5 turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), bu yıl 12-15 Nisan tarihleri ​​arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve tarihi nedeniyle ertelendi. Ülkemizde yaşanan büyük deprem felaketi, her yıl olduğu gibi yine milyonlarca ziyaretçiyi kendine çekiyor. Binlerce turizm ve seyahat firmasını bir araya getirecek. Burhaniye Belediyesi de uluslararası fuarda yerini almak için tüm çalışmalarını tamamladı.

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış; Deniz ve tarihin, yeşil ve mavinin buluştuğu Burhaniye’nin bir turizm destinasyonu olarak tanıtımını artırmak amacıyla Burhaniye Belediyesi 7. salon 7421 numaralı alanda yerini alacak. EMITT fuarında, ilçenin alametifarikası zeytinyağı, zeytin sabunu ve kültür yemeklerinden örnekler tanıtılacak. İlçenin son dönemde yaşadığı gelişim ve değişimle artan turistik cazibesi, tanıtım sinemaları ve broşürlerle fuara gelen misafirlere anlatılacak.

Burhaniye’nin tanıtımı için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Önder Deveciler, “İlçemizde doğal güzellikleri korurken hayata geçirdiğimiz projelerle daha yaşanabilir bir Burhaniye inşa ediyoruz. Tertemiz denizimiz, eşsiz güzellikteki kumlarla kaplı uzun sahil şeridimiz ve tarihi değerlerimizle ilçemizi tanıtmak için Uluslararası Emitt Turizm Fuarı’nda yer alıyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu