Yaşam

Videosunda sevgilisini dövdüğünü söylediği Batuhan Karacakaya’dan yeni açıklama: Aslında şiddet gördüm

Yıllar önce yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisindeki Bülent rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve geçen yıl Survivor 2022’ye katılarak 3. olan Batuhan Karacakaya ile 6 aydır aşk yaşayan Ayşe Aslanpay, şiddete maruz kaldığını iddia etti. Elinde belgeleri olduğunu söyleyen Aslanpay, Karacakaya’nın şiddeti kabul ettiğini söylediği bir görüntü de paylaştı.

KARAKAYA: SEVDİĞİM HANIMI KAYBEDİYORUM, SAYGI GÖSTERİYORUM

Karacakaya, görüntüde, “Bugün 15 Şubat… Sevdiğim Ayşe hanımı kırdım. Çok pişmanım. Tartışmanın boyutu ne olursa olsun, bana bir şey yapılsa da sevdiğim kadını üzdüm. bugün itibariyle Ayşe “Benimle ilgili bir konu olduğunda ve herhangi bir fiziksel zarar gördüğünde bu görüntü ile beni yargılayabilir. kullanır.

“HASAR GÖREN BENİM VE ARABASI HASAR GÖRDÜ”

Aslanpay’ın paylaşımlarının ardından sessizliğini bozan Batuhan Karacakaya, şiddet iddialarını net bir şekilde reddederek asıl mağdurun kendisi olduğunu söyledi. Instagram hesabından art arda açıklamalarda bulunan oyuncu şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle hakkımda ortaya atılan tezlerin asla gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isterim. Son zamanlarda aramızdan ayrılan ilişkimiz maalesef çok üzücü. 6 ay gecikti, bu duruma geldi”Çektiği fotoğraflar ve görüntüler var. Saldırı izi yok. Aksine bu durumda dayak yiyen, defalarca evinin kapısına gelen ve arabası hasar gören şahsımdır. Söylediğim her şeyin kamera görüntüleri var. Belgelerimi yasal birimlere teslim ettim. Gerekli işlemler başlatılmıştır.”

“Geri gönderme kararı almama rağmen kapımı yumrukladı ve ailemi rahatsız etti”

Beni uzaklaştırma kararıma rağmen yine gizlice otoparkıma girip kapımı çalmasına, ailemin evine gitmesine, onları rahatsız etmesine ve beni çok zor durumda bırakmasına rağmen şikayet etmedim ve sabırlı davrandım. Düne kadar açıklamalarına cevap vermedim ve bu asılsız iddialarla karşı karşıya kaldım. Özel hayatımı her zaman olduğu gibi korumaya özen gösterdim. Özellikle birlikte olduğum kadının bana yaşattığı olumsuz olayları asla paylaşmak istemezdim… Ancak hakkımda ileri sürülen asılsız iddialardan dolayı gerçekleri bir argüman olarak değil kanıtlanmış bir şekilde paylaşmak zorundayım. Karşımdaki kişinin kadın olduğunu düşünerek boşa gitmemesi için sabrımı korumaya ve susmaya hep özen gösterdim. Ama artık gerekli işlemin yapılması için ilgili birimlere tüm başvurularımı yaptım.”

BOYUNDAKİ İZLER DİKKAT ÇEKTİ

Karacakaya daha sonra sevgilisinin evinin kapısını yumruklayıp tartıştığı görüntüleri yayınladı. Oyuncunun kız arkadaşıyla otoparkta tartıştığı videoda Karacakaya’nın boynundaki tırnak izleri görüldü. Ünlü isim, sevgilisi tarafından şubat ayında çekildiği ve şiddete uğramadığına dair bir video da yayınladı.

ASLANPAY: ŞİDDET UYGULAMAKTAN KENDİMİ SAVUNDUM”

Batuhan Karacakaya’nın otoparkta boynu kanayan görüntüsünü paylaşmasının ardından açıklama yapan Ayşe Aslanpay, “Bana şiddet uygulandığında kendimi savunduğum için karşı tarafın boynundaki hasarı benmişim gibi gösteriyor” dedi. Şiddet kullandı. Yaptığı videoyu kanıt olarak paylaşıyorum” dedi.

“VİDEOYU ZORLA ÇEKTİ”

Şiddet görmediğini belirttiği fotoğrafı hakkında konuşan Aslanpay, “Beni o fotoğrafı çekmeye zorladı. Orada tek küpem yok, darp edildim ve durumum iyi değil. Hakkımı aramaya devam edeceğim hiçbir şekilde susmayacağım fotoğraf çektirdiği ev bile onun eviydi can güvenliğim yoktu aralarda kıskançlık nöbeti geçirerek beni tahrik etti. otoparkta zorla görüntü aldı.Bana hakaret etti ve üzerine yürüttü.Otoparkta yaşanan olaydan önce evin içinde bana şiddet uyguladı ve görüntünün elimde olduğunu bildiği için aracını sürdü. Beni otoparktan indirdi. Nasıl indirdiği kameralarda var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu