Ekonomi

Uludağ Elektrik fatura ödemelerinde tasarruf sağlıyor

BURSA (İGFA) –Uludağ Elektrik müşterilerine özel bu kampanya kapsamında elektrik faturalarının OluBilmobil uygulaması üzerinden ödenmesi durumunda %10 oranında iade hakkı kazanılmaktadır.

Tüm çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket, geçtiğimiz aylarda faizsiz 4 taksit ile ödeme kolaylığı sağlayarak müşterilerine chip-para kazanma fırsatı sundu.

Önceliğini koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirleyen Uludağ Elektrik, müşterilerine yenilikçi, hızlı erişilebilir ve esneklik sağlayan ek hizmetler sunmaya devam ediyor. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 5 milyonu aşkın kişiye hizmet veren şirket, OlduBil iş birliğiyle elektrik faturasını bu uygulama üzerinden ödeyen müşterilerine para iadesi avantajı sağlıyor.

Kampanya ile müşteriler hem zamandan tasarruf ediyor hem de %10 iade ile bütçelerine katkı sağlıyor.

Müşterilerin bu fırsattan faydalanmak için tek yapmaları gereken OluBil taşınabilir uygulamasını telefonlarına indirip, banka hesaplarından veya rastgele bir kredi kartından bakiyelerini cüzdanlarına yüklemek ve uygulama üzerinden elektrik faturalarını ödemek. Bu uygulama ile elektrik aboneleri yüzde 10 geri ödeme kazanırken, söz konusu bedel fatura ödemesinden sonraki hafta kullanıcının OduBil bakiyesine yükleniyor.

Uygulamada müşteriler aylık 25 TL’ye kadar cashback kazanabilmektedir. Eylül ayı sonuna kadar devam edecek kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.uludag Perakende.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu