Haber

TREDAŞ Çalışanları, Depremde Kaybeden Meslektaşlarını Anmak İçin Uluslararası Edirne Yarı Maratonunda Koştu

Bu yıl 8.’si düzenlenen Uluslararası Edirne Yarı Maratonu’na katılan Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) çalışanları, 6 Şubat’ta meydana gelen büyük deprem felaketinde hayatını kaybeden çalışma arkadaşlarını bir kez daha saygıyla andı.

Trakya Bölgesi’nde elektrik dağıtım hizmetini üstlenen Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle toplum için katma değer yaratma misyonuyla faaliyet göstermektedir. (TREDAŞ), Türkiye’yi derinden sarsan deprem gerçeğini ve depremde hayatını kaybeden “enerji kahramanları”nı unutmadı.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem felaketinin yaralarını sarmak ve bölgenin toparlanmasına destek olmak amacıyla deprem bölgesinde çalışmalarını sürdüren TREDAŞ’ın gönüllüler ekibi, 8. depremde hayatını kaybeden meslektaşlarını anıyor.

16 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilen Edirne Yarı Maratonunda deprem konusunda farkındalık yaratılmasına katkıda bulunmak isteyen TREDAŞ çalışanları, dünyanın dört bir yanından konukları ağırladı; Ayrıca depremde hayatını kaybeden meslektaşları için koşarken yarışma organizasyonuna ve kendilerine bu fırsatı veren tüm katılımcılara teşekkür etti. – TEKİRDAĞ

haberbulancak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu