Teknoloji

Togg’un Avrupa’da Ne Zaman Satışa Çıkacağı Açıklandı!

Türkiye’nin yıllardır beklediği yerli otomobil projesi çok yakında gerçeğe dönüşüyor. değiştir Dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Türk-Alman Ekonomik Forumu adlı program kapsamında açıklamalarda bulunan Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaşyerli otomobilin Avrupa pazarına ne zaman gireceği açıklandı.

Yapılan açıklamalara baktığımızda; Almanya ve Fransa gibi Avrupa’nın en büyük ülkelerindeki tüketiciler, Birkaç yıl sonra Togg ile tanışma fırsatı bulacaklar. 2024 yılına işaret eden Gürcan Karakaş, aracın o zamana kadar ayakta olmadığını söyledi. İskandinav ülkelerisatılabileceğini söyledi.

Togg CEO’sunun açıklaması şu şekilde:

2024 sonunda Avrupa pazarına girmeyi düşünüyoruz. Henüz yönetim kurulumuzla birlikte ülkeler bazında net bir önceliklendirme yapmadık. Etrafımıza baktığımızda yeni nesil araç üreticilerinin çoğu ilk olarak Kuzey’de. İskandinav ülkelerinden başlayarak çünkü yeni markalara daha açık, elektrikli araçlara daha açık, altyapıları daha yaygın. Oradan Orta Avrupa dediğimiz Almanya ve Fransa’ya geliyorlar. Büyük ihtimalle bu şekilde devam edeceğiz.

Mehmet Gürcan Karakaş’ın açıklaması Togg’un planlarını ortaya çıkardı. Görünüşe göre bu aracı ilk olarak İskandinav ülkelerindeki tüketiciler kullandı. satın alabilirler . Ancak aracın ilgi görüp görmeyeceğini zaman gösterecek. Satışların başlamasıyla birlikte merakla beklenen bu sorunun cevabı da belli oluyor. birlikte göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu