Teknoloji

Süper Bomberman R 2 Çıktı!

 
Konami Digital Entertainment BV bugün THE AMAZING BOMBERMAN R 2’nin (SBR2) PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC (Steam) ve Nintendo Switch™ dijital platformlarında yayınlanacağını duyurdu. Oyunun fiziksel versiyonları 14 Eylül’de EMEA’da raflarda olacak.
 
– Steam sayfası
 
SBR2, tamamen yeni bir hikaye modu, hayranların en sevdiği savaş modları ve Bomberman’e eklenen tamamen yeni bir kaotik mod olan Kale Modu ile her zamankinden daha fazla aksiyon içeriyor. Oyuncular ayrıca özel haritalar oluşturabilir ve bunları yeni Seviye Düzenleyici aracıyla düzenleyebilir. Ayrıca başkalarının da keyif alması için çevrimiçi olarak paylaşabilirler. Toplulukta aileniz ve arkadaşlarınızla bulabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz aşamaların sayısı sonsuzdur!
 
 
 
SBR2, bazı tanıdık karakterlerin yanı sıra yeni yüzleri de beraberinde getiriyor. Epic Game’in popüler rumble royale oyunu Fall Guys’ın sevimli Bean Bomber’ı, patlayıcı eğlence için Bomberman ekibiyle yeniden bir araya geliyor! Epic Games ile yapılan iş birliği sayesinde hayranlar Bean Bomber’ı oyun içi mağazadan oynanabilir bir karakter olarak indirebilecekler.
SBR2’deki Savaş Modları:
– Kale: Bu orijinal saldırı ve savunma temalı savaş modunda çevrimiçi 1v15 asimetrik maçlarda savaşın! Savunma oyuncusu, saldırıyı yavaşlatmak için bir harita oluşturmalı ve savunma tuzakları yerleştirmelidir. Bunu yaparken farklı arazi seçeneklerini, duvar yerleşimlerini, savunma hilelerini ve “Ellons” adı verilen yeni karakter türlerini kullanabiliyor. Saldıran tarafın tüm hazine sandıklarına ulaşıp kazanabilmesi için savunan oyuncunun engellerini aşması gerekiyor.
 
 
 
-Savaş 64: Bu savaş kraliyet klasiğinde ayakta kalan son oyuncu olmak için savaşacaksınız. Bu kaotik modda 64 oyuncu var ama yalnızca biri kazanabiliyor. Grand Prix: Kristaller için yarışın ve diğer oyuncuları mağlup edin. Bu oyun modunda takım savaşları çok eğlenceli.
– Standart:MASSIVE BOMBERMAN R 1 ve SUPERIOR BOMBERMAN ONLINE’ın sevilen klasik savaş modu geri dönüyor.
 
Yeni savaş sahneleri yaratın, oynayın ve paylaşın!
“Sahne Düzenleyici”, oyuncuların kendi aşamalarını oluşturmaları ve bunları yeni “Kale” Savaş Modunda başkalarının oynaması için çevrimiçi olarak paylaşmaları için güçlü ve yeni bir araçtır. Bu mod sayesinde keşfedilecek ve yenilecek yeni ve farklı SBR2 haritalarının sayısı sınırsız olacak!
 
ilk fragman
 
 
 
basın bülteni

habersusehri.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu