Teknoloji

PUBG: Battlegrounds 30.1 Güncellemesi Yayınlandı

Krafton tarafından yapılan duyuru ile PUBG: Battlegrounds 30.1 güncellemesi yayınlandı. Dereceli mod yenilikleri, HMS dengelemesi ve daha pek çok şeyin bulunduğu güncellemenin detayları haberimizde.


İlginizi Çekebilir: EA Sports FC 24’ün UEFA EURO 2024 Güncellemesi Yayınlandı


PUBG: Battlegrounds 30.1 Güncellemesi Detayları

KRAFTON, Inc., hem Dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi‘ni duyurdu. Bu değişiklikler, oyunculara daha rekabetçi ve gelişmiş bir Savaş Alanı sunarak oyun deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Güncellemeyle ilgili önemli başlıklar şu şekilde:

Dereceli Mod Yenilikleri:

  • Yenilenmiş Sıralama Puanı (RP) Sistemi: RP sistemi, bireysel oyuncu performansını daha iyi yansıtacak şekilde yenilendi ve ilerlemeyi daha zorlu ve ödüllendirici hâle getirdi.
  • Kademe Koruma: Oyuncuların kademeleri artık yeni bir kademeye ulaştıktan hemen sonra düşmeyecek. Bu da yeni kademeye uyum sağlamaları ve mevcut kademelerini korumaları için bir tampon görevi görecek.
  • Sezon Ödülleri Güncellemesi: Oyuncuları daha üst kademelere yükselmeye ve yüksek performanslarını sürdürmeye teşvik edecek birbirinden cazip sezon ödülleri yolda.

HMS Dengelemesi ve diğer silah güncellemeleri:

  • Silah Dengeleme: Aralarında AUG, Dragunov ve HMS’lerin de bulunduğu çeşitli silahlar, daha dengeli bir savaş deneyimi sağlayacak ve farklı oyun tarzları ile stratejilere hitap edecek şekilde ayarlandı.
  • Geri Tepme ve Kullanım İyileştirmeleri: Silah geri tepmeleri ve kullanımının daha akıcı ve duyarlı bir atış deneyimi sunacak şekilde iyileştirmesinin yanı sıra çatışmalar sırasındaki genel his ve kontrol artırıldı.

Hemen aşağıdan güncelleme Raporu’nu izleyerek PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi’nin ana hatlarına göz atabilir veya resmî web sitesinden güncelleme notlarının tamamını okuyabilirsiniz.

guclukonakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu