Haber

Memduh Büyükkılıç’tan ‘Şeffaf Oda’ ziyareti

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilemeye devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bu kapsamda Talas Belediyesi’nin Kayseri’nin en büyük mahallesi Mevlana’da projesi olan Şeffaf Oda’da Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ı ziyaret ederek, hizmeti hayata geçiren ve vatandaşlarla buluşma noktasına geldi.

Mevlana Mahallesi Meydan Parkı’nda vatandaşlara hizmet veren Şeffaf Oda’da incelemelerde bulunan Önder Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile de değerlendirmelerde bulundu.

Mahalle sakinlerinin sıcak ve samimi ilgisiyle karşılaşan Büyükkılıç, “Talas Belediye Başkanımız Mustafa Yalçın’ı Şeffaf Oda’da ziyaret ettik, Mustafa Belediye Başkanı ile Talas’ta yapacağımız çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk, talepleri dinledik. vatandaşlarımızın büyükşehirden beklentilerini dinledik.”

Talas Belediye Başkanı Yalçın, Lider Büyükkılıç’a ilçeye yaptığı takviye ve yatırımlardan dolayı teşekkür ederek, Şeffaf Oda’da Başabaş uygulaması hakkında bilgi verdi.

Ziyarette Başkan Büyükkılıç ve Başkan Yalçın, Şeffaf Oda’ya gelen vatandaşları dinleyerek, beklenti ve önerilerini öğrendi.

pazarlarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu