Haber

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akgedik İlçesini ziyaret etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cuma programı kapsamında Yunusemre ilçesine bağlı Akgedik Mahallesi’ni ziyaret etti. Cuma namazının ardından Akgedik TOKİ 1’inci ve 2’nci Etap sakinleri ile bir araya gelen Başkan Ergün, esnafa hayırlı işler diledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cuma programını bu hafta Yunusemre ilçesine bağlı Akgedik Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Programda Lider Ergün, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Hukuk Büroları İl Başkanı Nazmi Akçay, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Yunusemre İlçe Başkanı Cemal Kutlar, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Manisa Büyükşehir Belediye Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler’e Büyükşehir ve MASKİ Daire Başkanları ve mahalle muhtarları eşlik etti.

Cuma namazından sonra esnafı ziyaret etti

2. Etap TOKİ Konutları’nda programına başlayan Başkan Ergün, Cuma namazının ardından Mimar Sinan Camii’nde esnafı ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan Önder Ergün, hayırlı cumalar dileklerini iletti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akgedik Mahallesi TOKİ konutlarını ziyaretinde, ilgili mahalle muhtarları ve sakinleriyle toplantıya gelerek, talep ve taleplerini dinledi. Muhtarların ve vatandaşların taleplerini dinleyen Önder Ergün, talep edilen bahisler hakkında vatandaşları bilgilendirdi. – MANİSA

karatayhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu