Haber

İkinci evliliğini yapan Hilal Kaplan hakkında bomba iddia! Yeni eşin eski eşi defalarca paylaştı

Akademisyen Süheyb Öğüt’ten geçen yıl ağustos ayında tek celsede boşanan gazeteci Hilal Kaplan, yeniden evlendi. Hilal Kaplan, Milat Gazetesi yazarı Tevfik Emre Sarı ile geçtiğimiz hafta Çekmeköy’deki villasında aile arasında düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

ALDATILDIĞINI SÖYLEDİ

Ancak Sarı’nın geçen yıl boşandığı eşi, sosyal medya hesabından dikkat çekici iddialarda bulundu. Asuman Karaca, art arda yaptığı paylaşımlarda aldatıldığını öne sürerek şu iddialarda bulundu: “Aylardır bu iş eylülde biter cümlesini duydum. Neydi bu tez, ben de diyordum. Belli ki 3 ay önce hanımın boşandığına verilen sözler var.Hilal abla diyordu, koca hanım diyordu.Ben “Hanımlar ne hissediyorsa öyledir herhalde! Yeterli takipçim olmadığı için düzgün duyulmayacak mı? Tevfik Emre Sarı 2015 yılında hayatıma girdi. Yıllarımı ve bir oğlumu ona verdim. Sonunda aldatıldım. Hilal Kaplan ile tekrar evliyken yüz yüze görüştü. Hilal Kaplan da bu dönemde evlendi. Villasına gidiyordu, bu da altyapının hazır olduğu anlamına geliyor.”

“TEHDİT EDİLDİ”

Emre Efser müstear ismiyle Tevfik Emre Sarı’nın Abin Hüseyin Sarı hakkında FETÖ’den yakalama kararı var ve firarisi olan anneniz Mayıs 2022’de FETÖ tarafından gözaltına alındı. Artık tüm Türkiye gerçeği öğrenecek. Ahlaksız bir davranışta bulunmuşum gibi de tehdit ediliyorum? Bu dünya senin dünyan ama öbür tarafta hesap var! Hilal abla kocana söyle beni arayıp tehdit etmesin engelledim ona da ulaşmaya çalışıyor.”

“EŞİM HAKKINDA FETÖ SORUŞTURMASI YOK”

İddiaların ardından açıklama yapan Hilal Kaplan, “Sosyal medyada mahremiyetimizi paylaşmak zorunda değiliz. Deprem gündeminden dolayı evde ailemiz ve arkadaşlarımızın huzurunda evlendik. FETÖ soruşturması yok. Eşime karşı geçmiş veya şimdiki tüm iddialar iftira niteliğindedir. Hukuki zeminde tüm haklarımızı arayacağız. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu