Yaşam

bu hafta sinemalarda

Hafta sonu hangi filmi izleyeceksin? Her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni sinemalar vizyona girdi ve seyircisini beklemeye başladı. Bu hafta sonu üçü yerli olmak üzere sekiz sinema vizyona girdi.

İşte haftanın filmleri…

Yönetmenliğini Damien Chazelle’in yaptığı, başrollerini Margot Robbie, Brad Pitt, Diego Calva, Tobey Maguire, Jean Smart, Olivia Wilde, Samara Weaving ve Katherine Waterston’ın paylaştığı Babil seyirciyle buluşacak.

Film, 1920’lerin Los Angeles’ında, sinemanın sessiz dönemden çıktığı dönemde adından söz ettiren bir aktör ve gözü onda olan hırslı bir aktris adayının gözünden, o dönemde Hollywood’un aşırılıklarını epik bir şekilde ele alıyor. yıldız durumu.

49

Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir, Sinan Tuzcu, Doğukan Polat, Hasan Küçükçetin ve Kerem Alışık’ın paylaştığı “49”, 11 Haziran 2014’te DEAŞ’ın Musul’u işgal etmesinden sonra Türkiye’nin Musul Başkonsolosluğu’nda esir alınan 49 işçinin kurtarılmasını konu alıyor. beyaz perdede mücadele eden MİT mensuplarının.

Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın senaryosunu yazdığı aksiyon dolu filmin yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturuyor.

korsaj

Vicky Krieps, Colin Morgan ve Finnegan Oldfield’ın başrollerini paylaştığı “The Corsage”ın yönetmenliğini Marie Kreutzer üstleniyor.

Yapım, kendini baskı altında hisseden Avusturya İmparatoriçesi Elisabeth’in hayat hikayesini konu alıyor.

Dünya prömiyeri Krieps’e Cannes’da ödül kazandıran film, Bavyera Düşesi Elisabeth’in 40. doğum günü kutlamalarına ve bilgiye ve hayata aç, zincirlerini kırmaya kararlı bir kadının başkaldırısına odaklanıyor.

Kutsal Damacana 4

Başrollerini Şafak Sezer, Ersin Korkut, Müjde Uzman, Nilgün Belgün ve Erhan Yazıcıoğlu’nun paylaştığı “Kutsal Damacana 4”, Şafak Sezer’in canlandırdığı Fikret’in papazlık yolunda yanlışlıkla Vatikan’a çıkmasının ardından eve dönüş hikayesini konu alıyor.

Yönetmenliğini Kamil Çetin’in üstlendiği serinin dördüncü filminin müziklerini Ercan Saatçi ve İlker Yeter imzalıyor.

Motelde katliam

Murat Kuşçu’nun yönettiği, başrollerini Feyza Aydın Kılıç, Aleyna Kılıç ve Bülent Mert’in paylaştığı Motelde Erimek, Çorum’a kızlarını üniversitede okutmak için geldikleri motele yerleştiren bir ailenin hikayesini anlatıyor.

Haftanın Animasyonları

Anthony Bell’in yönettiği ABD-Çin ortak yapımı Super Talent 3: The Big Race ve Almanya ve İngiltere’de çekilen Maurice ve Caroline Origer, Great Cat filmi My Sweet Tooth Fairy animasyon severleri kendine çekmeyi hedefliyor. sinema salonlarına.

bogazliyanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu