Ekonomi

Bakan Şimşek’ten Gaye Erkan ve Şahap Kavcıoğlu’na tebrik mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığına atanan Hafize Gaye Erkan’ı Twitter üzerinden tebrik etti.

TCMB Başkanı Hafize Gaye Erkan’ın bilgi ve tecrübesine güvendiğini vurgulayan Şimşek, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığına atanan Hafize Gaye Erkan’ı tebrik ediyorum. Bilgisine ve tecrübesine güveniyorum. Erkan Bey bugün etap devir teslim töreniyle göreve resmen başladı. Ona şans diliyorum. Allah ülkemize hizmetinizde yar ve yardımcınız olsun.

https://twitter.com/memetsimsek/status/1667243787200897029

Şimşek daha sonra Erkan için İngilizce bir mesaj paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

Merkez Bankası’nın yeni başkanı olarak Sayın Hafize Gaye Erkan ile çalışmayı ve onu desteklemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Bu mükemmel bir seçim. Güçlü akademik geçmişi ve uluslararası finans piyasalarındaki engin deneyimi, Türkiye’ye zorlu ekonomik zamanlarda rehberlik etmek için iyi bir konumda olduğu anlamına gelir.

https://twitter.com/memetsimsek/status/1667252682531250183

Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek, BDDK Başkanlığına atanan Kavcıoğlu’nu tebrik etti

Bakan Şimşek, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanlığına atanan Şahap Kavcıoğlu’nu tebrik ederek, “30 yılı aşkın tecrübesiyle verimli ve faydalı hizmetler vereceğine inanıyorum” dedi. terimini kullandı.

Şimşek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ” Bugün Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanlığı’na atanan Sayın Şahap Kavcıoğlu’nu da ayrıca tebrik ediyorum. 30 yılı aşkın tecrübesiyle verimli ve faydalı hizmetler vereceğine inandığım Sayın Kavcıoğlu’na yeni görevinde başarılar dilerim.değerlendirmesini yaptı.

https://twitter.com/memetsimsek/status/1667248179157389312

ardesenajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu