Yaşam

Altınkum Yazarlar Festivali Usta Kalemleri Ağırlamaya Devam Ediyor

Didim Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 19. Altınkum Muharrirler Festivali usta kalemleri okurlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Didim Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Altınkum Muharrilirler Festivali birbirinden değerli yazarları okurları ile buluşturmaya devam ediyor. Altınkum Yalı Caddesi’nde bu yıl 19’uncu kez kapılarını açan festivalde vatandaşlar usta yazarlarla buluşup kitaplarını imzalatıyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği şenlikte Tamer Levent, Seyit Derviş Çeşit, Ersin Bilge, Bora Gezmiş, Serhan Asker, Hayri Kandemir, Hürmet Öztürk, Vehbi Bardakçı, His Taylan, İlker Başbuğ, Uğur Dündar, Can Coşkun, Recep İhsan Elçık, Ali Kaya ve Haydar Ersöz, Didimlilerle buluştu. Şenliğe katılan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcıları E. Öznur Gündoğdu, Yusuf Deveci, Metin İbrahim Başer, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak ve Kent Konseyi üyeleri de ustaları yalnız bırakmadı.

Etkinlikte okurları ile buluşan değerli yazarlar plaketlerini Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın elinden aldı. Yerli ve yabancı binlerce vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği Altınkum Yazarlar Festivali, 15 Ağustos 2023 Salı gününe kadar usta kalemleri okuyucularıyla buluşturmaya devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu