Yaşam

Al Sancak 15.Bölüm izle: Al Sancak Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1’in reytinglerde öne çıkan askeri ve drama dizisi Al Sancak dün akşam 15. bölümüyle ekranlarda yerini aldı. Askeri operasyonların başarılı ekibi Pençe Timi’nin deneyimlerini konu alan dizi ilgiyle izlendi. Başrollerini Uğur Güneş ve Gülsüm Ali’nin paylaştığı Al Sancak’ın son bölümünü kaçıranlar veya izlemek isteyenler için; Al Sancak 15.bölüm izleme ekranı.

al sancak 15.bölüm

Perşembe akşamları TRT 1 ekranlarında takipçileriyle buluşan Al Sancak 15. bölümü dün yayınlandı. Pençe Takımı son bölümde yine zorlu bir mücadele verdi.

Al Sancak’ın son bölümünde neler yaşandı?

Elizabeth ve Ali’nin aynı anda vurulması, Nadia için en büyük çaresizliktir. Bir yanda Ali, diğer yanda Elizabeth yardım bekliyor. Pençe Timi tarafından esir alınan Boran, Sacit ile karşılaşır. Sacit artık Gülseren’in katilleriyle karşı karşıyadır. Boran’ın yakalanması ekip tarafından coşkuyla kutlanır. Selim, Aslı’ya olan hislerini dile getirmeye karar verir. Yakalanan Boran konuşmamakta ısrar eder. Ali Kaptan, Boran’ın konuşması için çocuklarının bulunması gerektiğini düşünür. Bu sayede hem çocuklar Boran’dan kurtulacak hem de Boran’ı konuşturacaktır. Ali, evin yerinin belirlenmesinin ardından tek başına operasyon düzenlemeye karar verir. Ne yazık ki Ali hiç ummadığı bir durumla karşı karşıya kalır. Artık Ali düşmanın elindedir.

Al Sancak 15.bölüm izle

Al Sancak 15.bölümüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

AL SANCAK SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu