Haber

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, devlet koruması altındaki çocuklara ilişkin iddialarla ilgili suç duyurusunda bulunacak.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından bir televizyon kanalında yayınlanan programda, devlet koruması altındaki çocuklarla ilgili yapılan tezlerle ilgili suç duyurusunda bulunulacağı duyuruldu.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Bakanlık olarak, gerçeği yansıtmayan ve makul çevreler tarafından belirli aralıklarla dile getirilen korkunç tezlerle ilgili olarak suç duyurusunda bulunuyoruz. Devleti ve Bakanlığımızı savunan çocuklarımızı yıpratmak, devlet kurumlarımızı, devleti savunan çocuklarımızı zan altında bırakıyoruz.” “Bizi suskun bırakacak saçmalıklara ve tatsız tartışmalara asla fırsat vermeyeceğiz. Basın mensuplarını hassas hizmet gruplarımızla ilgili tez ve haberlerinde daha sorumlu davranmaya davet ediyoruz. Dezenformasyona karşı elimizden gelen çabayı göstererek çocuklarımızı savunmaya devam edeceğiz. ” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Yerinde tv tamiri
Aradığın hizmeti en uygun fiyata alabilirsin!
Başa dön tuşu